Укр  |  Рус
Підтримати

Як пройшла прем’єра нової стрічки Веса Андерсона “Фінікійська схема” у Києві

27 травня в кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver відбулася довгоочікувана київська премʼєра нового фільму культового режисера Веса Андерсона — «Фінікійська схема».

Прем’єра фільму “Фінікійська схема” Пресслужба

Першими авантюрну історію від творця «Астероїд Сіті» та «Французького вісника» побачили запрошені медіа, інфлюенсери та зіркові гості. Серед них — Олена Тополя, гурт Молоді, Олена Олар та інші. Гості події занурились в атмосферу витонченої естетики режисера та стали свідками інтриг, зрад і родинних драм на тлі розкішного світу великого бізнесу.

Спеціальний дрес-код вечора додав урочистості події. Гостям запропонували втілити образи у стилі фільмів Андерсона — яскраві кольори, симетрія та креатив. Найстильніший лук отримав особливий подарунок від партнера заходу — бренду Laloca.

Про фільм:

У центрі сюжету — Жа-Жа Корд (Бенісіо дель Торо), один із найбагатших людей Європи, який опиняється у вирі родинних інтриг та зіткнень зі своєю донькою — черницею Лізл (Міа Тріплтон). У фільмі знялися Том Генкс, Майкл Сера, Джеффрі Райт, Скарлетт Йоганссон, Руперт Френд, Хоуп Девіс та Бенедикт Камбербетч. «Фінікійська схема» — це поєднання естетики, драми та тонкого гумору в найкращих традиціях Веса Андерсона.

Читайте також: Фролов, Мішель Андраде, Завадюк, Оstrovskyу та інші: у Києві відбулась прем’єра другого сезону серіалу “Останні з нас”

close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!