Укр  |  Рус
Підтримати

Фролов, Мішель Андраде, Завадюк, Оstrovskyу та інші: у Києві відбулась прем’єра другого сезону серіалу “Останні з нас”

У Києві медіасервіс MEGOGO провів довгоочікувану прем’єру першої серії другого сезону апокаліптичного серіалу  “Останні з нас” (The Last Of Us). Фанати серіалу та гри зібрались під одним дахом в умовах чи не найсуворішої секретності і навіть знімати на свої гаджети було заборонено. Але ж як атмосферно!

Останні з нас, прем’єра у Києві Пресслужба MEGOGO

Відкрила подію СМО медіасервісу MEGOGO Валерія Толочина, а після цього відбувся показ першого епізоду другого сезону серіалу в українській озвучці та перекладом жестовою мовою.

Захід відвідали українські зірки естради та кіно, інфлуенсери, телеведучі, навіть політики, журналісти. Серед гостей події були дизайнер Іван Фролов, співачка Мішель Андраде, блогер та співак Оstrovskyу, ведучий Анатолій Анатоліч, позаштатний радник ОП Сергій Лещенко, креативний продюсер Володимир Завадюк, кінокритикиня Інна Гордєєва та багато інших.

Про що 2-й сезон The Last of us

Події другого сезону розгортаються через п’ять років після фіналу першого сезону, де головні герої Джоел (Педро Паскаль) та Еллі (Белла Рамзі) стикаються з новими, ще більш небезпечним і непередбачуваним світом ніж раніше.

Педро Паскаль у серіалі “Останні з нас” YouTube

В новому сезоні глядач познайомиться з новими персонажами, зокрема Еббі у виконанні Кейтлін Дівер, Діною (Ізабела Мерсед) та Айзеком Діксоном (Джеффрі Райт). Другий сезон складається з семи епізодів.

close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!