Актор Вілл Сміт натякнув на можливе продовження супергеройського фільму “Хенкок№ через 17 років після виходу оригінального фільму. За словами Сміта, Зендею розглядають на одну з ролей у сиквелі блокбастера. Про це Сміт повідомив під час трансляції на Twitch. Більше подробиць немає, пише Variety.

“Є дуже крута, дуже крута ідея для “Хенкок 2″”, – сказав Сміт.
Актор зазначив, що команда ще не обговорювала цей проєкт, але він може поділитися одним невеликим фрагментом – Зендею розглядають на роль у “Хенкок 2”.
“Хенкок” вийшов у 2008 році, і Вілл Сміт зіграв у ньому амнезійного супергероя-алкоголіка, який змушений боротися з наслідками своєї діяльності під час порятунку людей у Лос-Анджелесі.