Укр  |  Рус
Підтримати

Джекі Чан підтвердив роботу над четвертою частиною фільму “Година Пік”, в якій з’явиться Майк Тайсон

Відомий актор і режисер Джекі Чан розповів, що ведеться робота на фільмом “Година пік 4”. Про це він повідомив виступаючи на заході на Міжнародному кінофестивалі в Червоному морі (RSIFF) у Саудівській Аравії. За його словами, він має зустрітись із режисером четвертої частини: «Ми говоримо про четверту частину прямо зараз! Але сценарій не той». Проте, хто ж буде у режисерському кріслі так і не сказав.

“Година Пік” YouTube

Пізніше, на церемонії закриття кінофестивалю «Червоне море» в Саудівській Аравії, Чан зазначив, що у «Годині пік 4» з’явиться Майк Тайсон, повідомляє Screendaily.

Зазначимо, що чутки про четвертий фільм «Година пік» ходили багато років, але ніколи не підтверджувалися. Раніше у 2017 році Джекі Чан сказав, що погодив сценарій, а потім у 2019 році позував із партнером по фільму Крісом Такером, піднявши чотири пальці.

Перші три фільми франшизи Warner Bros, випущені у 1998, 2001 та 2007 роках, були зняті Бреттом Ратнером, який не знімав фільмів з тих пір, як проти нього було висунуто звинувачення у сексуальному насильстві у русі #MeToo у 2017 році.

Нагадаємо, команда, що стоїть за успішним перезавантаженням “Крику” від Paramount, націлилася на ще одну сплячу франшизу: “Втеча з Нью-Йорка” Джона Карпентера.

Автор:
close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!