Укр  |  Рус
Підтримати

Творці останнього “Крику” перезнімуть “Втечу з Нью-Йорка”

Команда, що стоїть за успішним перезавантаженням “Крику” від Paramount, націлилася на ще одну сплячу франшизу: “Втеча з Нью-Йорка” Джона Карпентера.

Кадр із фільму “Втеча з Нью-Йорка” YouTube

За повідомленнями Deadline, перезапуском займеться компанія Radio Silence, до якої входять режисери Метт Беттінеллі-Олпін, Тайлер Гіллетт та Чад Віллелл. Карпентер виступить як виконавчий продюсер фільму.

Поки немає інформації про те, хто візьме на себе роль Курта Рассела в ролі Змія Пліскіна, який є головним героєм фільмів “Втеча з Нью-Йорка” і “Втеча з Лос-Анджелеса”. Повідомляється, що для перезавантаження зараз шукають сценаристів.

Фільм “Втеча з Нью-Йорка”, що вперше вийшов у 1981 році, представляє світ приблизно 1997 року, в якому Манхеттен був перетворений на гігантську в’язницю суворого режиму.

Нагадаємо, Курт Рассел із сином зіграють у серіалі про легендарних монстрів для Apple

Автор:
close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!