Дія спін-офу серіалу “Ходячі мерці” (The Walking Dead) з Норманом Рідусом переміститися у Францію, а головному герою доведеться заново шукати і винаходити себе. Про це в рамках заходу Talking Dead: The Walking Dead Universe Preview 2022 заявив продюсер серіалів у всесвіті “Ходячі мерці” Скотт М. Гімпл, пише ComicBook.

Спочатку шоу мало розповісти про подорож героїв Деріла та Керол, але Меліса Макбрайд залишила серіал. У новому проекті, який поки що не отримав назву, Деріл у виконанні Рідуса вирушить до Франції.
«Дія спін-офу Деріла відбувається у Франції. Це свого роду спроба подражнити деякими речами, з якими Деріл має зіткнутися. Якщо Деріл зустрічається з новими людьми, він як риба у воді. У Франції, у країні, яка переживає апокаліпсис, це зовсім інша річ. Він виявляє, що йому доводиться заново винаходити себе, знову шукати себе, а також не бути з, можливо, єдиними людьми у світі, з якими йому комфортно», – розповів Гімпл.
Слідом за Меліссою Макбрайд спін-офф залишила шоураннер Анджела Кенг. Новим керівником проекту став Девід Забель (“Швидка”).
Про дату релізу спін-офу не повідомляють.
Як повідомляла редакція ПроШоКіно, зірка «Дивних див» Фінн Вулфард зніме власний повнометражний хорор.