Укр  |  Рус
Підтримати

Новий фільм Мстислава Чернова покажуть на кінофестивалі Санденс-2025

На найпрестижнішому американському кінофестивалі незалежного кіно “Санденс” у січні 2025 року покажуть нову документальну стрічку автора «20 днів в Маріуполі» Мстислава Чернова  “2000 метрів до Андріївки” (2000 Meters to Andriivka).  До того повідомлялося, що відомого геймдизайнера Хідео Кодзіму вразив фільм «20 днів у Маріуполі».

Про це розповідається на сайті фестивалю.

Стрічка розповідає про завдання одного українського взводу — подолати потужно укріплений кілометр лісу, щоб звільнити стратегічно важливе село Андріївка від військ російських окупантів. Журналіст супроводжує їх, але чим далі вони просуваються зруйнованою панорамою місцевих населенних пунктів — «тим сильніше українські воїни усвідомлюють, що ця війна може ніколи не закінчитися».

Як повідомляє Суспільне, у документальній програмі Санденсу також покажуть фільм американського режисера Девіда Боренштайна “Пан Ніхто проти Путіна”.

В описі стрічки зазначено — “Коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, початкові школи в Росії перетворилися на вербувальні пункти для війни. Зіткнувшись з етичною дилемою роботи в системі, де панують пропаганда і насильство, один з вчителів починає таємно знімати відео про те, що насправді відбувається у його власній школі”.

Черговий “Санденс” відбудеться з 23 січня по 2 лютого 2025 року.

Нагадаємо, стрічка «20 днів в Маріуполі» Мстислава Чернова отримала Оскар-2024 у номінації «Найкращий документальний фільм».

Автор:
close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!