Укр  |  Рус
Підтримати

Ідріс Ельба пояснив, чому не хоче грати Джеймса Бонда

Актор Ідріс Ельба (“Лютер”, “Загін самогубців: Місія навиліт”) розповів, що не хоче грати суперагента 007 Джеймса Бонда через расистські коментарі в Мережі.  До того повідомлялося, що  Ельба озвучить мультфільм для дорослих від автора “Монстрів на канікулах”.

Идрис Эльба Алина Бондарева | ПроШоКино

Про це повідомляє портал Deadline.

“Щоправда, я отримував багато компліментів з цього приводу. У той момент я подумав: „Це ж божевілля!“ Бо Джеймс Бонд… Ми всі актори, і ми розуміємо цю роль. Це одна з тих найзаповітніших ролей. Коли тебе просять стати Джеймсом Бондом, це схоже на: “Окей, ти начебто досяг вершини”. Це був величезний комплімент, оскільки у всіх куточках світу — практично у всіх, про що ми зараз не говоритимемо — були дійсно раді ідеї того, що мене можна розглянути. Ті, хто не був у захваті від цієї ідеї, зробили все це огидним і неприємним, бо йшлося про расу. Це перетворилося на марення, і я отримав основний удар”, – сказав актор.

Нагадаємо, раніше студія Sony анонсувала випуск нового фільму та мультфільму про Людину-Павука і Жінку-Павука.

Автор:
close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!