Amazon отримала повний креативний контроль над франшизою бондіана, що відкриває можливості не лише для нового фільму, а й для розширення всесвіту 007 через серіали та інші проєкти. Тобто Amazon MGM Studios оголосила, що уклала угоду з Барбарою Брокколі та Майклом Г. Вілсоном — продюсерами “бондіани” та спадкоємцями її засновника, Альберта (Куббі) Брокколі.

Раніше компанія Amazon володіла правами на дистрибуцію фільмів про Бонда після придбання MGM у 2021 році за $8,45 млрд. Однак створення нових стрічок залишалося під контролем Брокколі та Вілсона, які ретельно зберігали традиції франшизи. Тепер же Amazon MGM Studios отримує можливість самостійно ухвалювати рішення щодо розвитку персонажа і франшизи загалом.
83-річний Майкл Вілсон оголосив про завершення своєї діяльності в кіноіндустрії, зазначивши, що зосередиться на мистецьких і благодійних ініціативах. Барбара Брокколі, яка очолювала франшизу з 1995 року, також має намір відійти від виробництва нових фільмів про Бонда.
У коментарях для Variety виконавець ролі Бонда Деніел Крейг повідомив, що його “повага, захоплення та любов” до Брокколі та Вілсона залишаються “незмінними”. Він побажав Майклу Вілсону спокійної та заслуженої пенсії, а Барбарі Брокколі — успіхів у майбутніх проєктах, зазначивши, що сподівається стати частиною їхньої роботи.
До речі, Джефф Безос, засновник та голова ради директорів Amazon, вже запитав у підписників в соцмережах, хто має стати новим Бондом.
Читайте також: Брати Руссо назвали найкращого претендента на роль нового Джеймса Бонда