Ведучий програми “Орел і Решка” Андрій Бєдняков родом із Маріуполя і повідомив трагічну звістку – померла його мама. За декілька днів до цієї звістки він написав у Instagram про те, що його рідним вдалось вибратись з Маріуполя. Варто зазначити, що мама телеведучого хворіла, а останні дні – була в комі. Про це ведучий дізнався вже після смерті матері.
“Вона вже у комі давно. Я не стала тобі говорити, щоб не засмучувати. Як з’явилася можливість, ми поїхали. Я не хотіла ховати маму біля під’їзду. Як робили це інші”, – Андрій процитував слова сестри, з якою зміг за час війни поспілкуватися лише двічі.
Бєдняков зазначив, якби не війна та “русский мир”, то його мама могла б ще жити.
“Русский мир” – гірше за найстрашнішу хворобу. Гірше раку та Альцгеймера. Ця ідеологія та армія тягне на той світ швидше”, – говорить Бєдняков.
Нагадаємо, раніше американський режисер Кері Фукунага поспілкуватись з ПроШоКіно про його перебування в Україні.