Укр  |  Рус
Підтримати

Кері Фукунага: “Моя головна мета — використовувати свій мозок, щоб допомогти Україні”

Відомий американський режисер Кері Фукунага зараз знаходиться в Україні. Творець останнього фільма про Джеймса Бонда побував у Львові, Києві, Ірпіні, Бучі, Гостомелі. Редакції ПроШоКіно вдалось поспілкуватись з Кері, ми вдячні йому за швидку відповідь.

Кері Фукунага МВС України

Ми запитали у режисера, чи планує він знімання документального фільму про Україну у майбутньому і які подальші кроки щодо донесення світу правди про те, що відбувається в нашій країні.

“Я не планую тут знімати документальний фільм. Я тут як гуманітарний працівник для України, у WCK (благодійний проект World Central Kitchen – ред.) є чудова медіа-команда, яка документує все, що ми робимо. Я роблю кілька фотографій і викладаю їх для них, але моя головна мета – використовувати свій мозок, щоб допомогти Україні, а не як режисера – яких тут уже багато, хто робить цю роботу”, – відповів ПроШоКіно Кері Фукунага і додав: “це найменше, що я можу зробити. Слава Україні”.

Кері, дякуємо за допомогу!

Нагадаємо, що багато відомих акторів та режисерів підтримують Україну. А дехто – навіть критикує інших за їхнє бездійство. Наприклад, режисер Майкл Бей закликав говорити про події в Україні, а не про скандал з Віллом Смітом.