Декілька років тому ніхто не міг би уявити зірку серіалів «Пуститися берега» та «Краще звоніть Солу» Боба Оденкерка у якості нової зірки бойовиків до виходу фільму «Ніхто», який мав успіх у публіки та критики. Тому зараз актор працює над сіквелом під керівництвом режисера Тімо Тях’янто («Ніч йде за нами». До того ПроШоКіно повідомляв, що Sony виклала трейлер бойовика “Крейвен-мисливець” зі всесвіту Людини-павука.

Про це повідомляє портал Empire. У той час як у першому «Ніхто» персонаж Оденкерка Хатч поступово показував глядачеві все нові й нові шари свого ультранасильницького минулого, у «Ніхто 2» його вже не повернеш назад до тихого бухгалтерського життя.
«Тепер, коли він повернувся до цього на повному ходу, як його сім’я відреагує на цього звіра?», – жартує Тях’янто стосовного того, з чим Хатч зіткнеться цього разу.
«Ви побачите багато запитань, які ставлять батьки та чоловіки: „Як вони реагують на цю іншу сторону мене, яка постійно метушиться та працює на благо сім’ї?”. Це буде справжня подорож», — заявив він.
Як каже режисер, сіквел точно буде ще масштабнішим і яскравішим за першу частину. «Ми покінчимо з усім сірим, похмурим відчуттям фабрики/складу, яке було в першому фільмі – і зробимо його набагато більш літнім і барвистим», — заявив Тях’янто.
Як повідомляють журналісти, «Ніхто 2» подарує глядачам Шерон Стоун у ролі.
«Її гра дуже нагадує мені Бена Кінгслі у „Сексуальній бестії”. Вона, безумовно, альфа-самка. Вона не терпить лайна ні від кого. Це унікальний лиходій, і вона робить цього персонажа абсолютно божевільним», — резюмував Тях’янто.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, шо легендарний Арнольд Шварценеггер зіграє у новому бойовику Breakout.