Голівудський режисер Майкл Бей (“Армагедон”, “Перл Харбор”, “Бамблбі”) закликав говорити про події в Україні, а не про скандал з Віллом Смітом. Виявляється, що скандальна витівка актора на церемонії вручення премії “Оскар” ще й досі є предметом обговорення у ЗМІ та серед селебриті.

Кінематографіст же закликав звернути увагу на війну, яка триває в Україні, а не на з’ясування стосунків акторів. Про це він повідомив виданню Variety.
“Мені байдуже. Голлівуд стає дуже самозаглибленим. В Україні зараз підривають дітей. Ми маємо про це говорити”, – сказав журналістам Майкл Бей.
Хоча режисер і зазначив, що не помічав за Віллом Смітом раніше такої агресії. Бей пам’ятає, що на знімальному майданчику Сміт завжди жартував і був достатньо дружелюбним. Окрім того, Бей додав, що спочатку подумав, що це був жарт, адже Вілл дав ляпаса, а не вдарив.
Нагадаємо, раніше легендарний гурт Бон Джові (Bon Jovi) опублікував у Твіттері відео, на якому одесити готуються до оборони свого міста, насипаючи в мішки пісок з місцевого пляжу.