Укр  |  Рус
Підтримати

Актора з країни-агресора РФ Марка Ейдельштейна запросили на головну роль у другому сезоні “Містера і місіс Сміт”

Схоже, що наративи країни-агресора, що кіно поза контекстом і поза “політики” (читай нападу на Україну) почали підтримувати на Заході. Актора з країни-агресора РФ Марка Ейдельштейна після успіху фільму «Анора» запросили знятися у другому сезоні серіалу «Містер і місіс Сміт» стрімінгу Amazon Prime Video. До того ПроШоКіно повідомляв, що до касту телеадаптації «Містера і місіс Сміт» приєдналися Мікаела Коел, Пол Дано та Джон Туртурро.

Марк Едельштейн скриншот з відео

Про це повідомляє портал Hollywood Reporter. Дональд Гловер і Майя Ерскін зіграли головних героїв у першому сезоні, але коли у травні 2024 року Prime Video продовжив серіал, не було зрозуміло, чи повернуться вони до своїх ролей (і досі не зрозуміло).

Ейдельштейн має зіграти містера Сміта у другому сезоні — інші подробиці про роль поки що не розголошуються. Гловер залишається виконавчим продюсером «Містера та місіс Сміт» разом із шоураннером Франческою Слоун.

Перший сезон «Містера та місіс Сміт», який є телеадаптацію фільму з Бредом Піттом та Анджеліною Джолі, отримав 16 номінацій на премію «Еммі», в тому числі за найкращий драматичний серіал і головну чоловічу роль для Гловера та Ерскін. Серіал отримав дві нагороди — за найкращу запрошену акторку в драмі (Мікаела Коел) та найкращу постановку трюків у драматичному серіаліі.

Нагадаємо, раніше ПроШоКіно повідомляв, що був опублікований тизер перезапуску серіалу “Зорро”.

Автор:
close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!