До касту телеадаптації «Містера і місіс Сміт» приєдналися Мікаела Коел («Я можу знищити тебе») та колеги з «Бетмена» Пол Дано та Джон Туртурро. Про це повідомляє Variety.

У серіалі Amazon також заявлені Дональд Гловер і Майя Ерскін (“4лен”), вона замінила Фібі Уоллер-Брідж (“Флібег/Дрянь”), яка вибула через творчі розбіжності. Вони зіграють головних героїв, а які ролі дісталися Коел, Дано та Туртурро — наразі невідомо.
Оригінальні «Містер та місіс Сміт» вийшли 2005 року. Це історія про подружжя, яке таємно один від одного подорожує світом і виконує небезпечні місії. Картину поставив Даг Лайман («Грань майбутнього»), а головних героїв зіграли Бред Пітт та Анджеліна Джолі.
Як повідомляла редакція ПроШоКіно, 5-й режисерський проект Анджеліни Джолі уже в роботі.