Продюсер Стейсі Шер надала Deadline останню інформацію про екранізацію класичного бестселера Еріка Ларсона «Диявол у Білому місті» (Devil In The White City).

Проєкт перебував на різних стадіях розробки з тих пір, як Deadline виявив, що Леонардо Ді Капріо купив права на екранізацію книги в 2010 році. Згодом він організував її як повнометражний фільм у Paramount з Мартіном Скорсезе, щоб режисером, а сам зіграв головну роль.
Що стосується подальшої участі гучних імен, які раніше були приєднані до проекту, то вони все ще разом.
«Так, це були б Рік [Йорн], Лео [Ді Капріо], Джен [Девіссон] і пан Скорсезе. Ми всі досі залучені».