У колег по серіалу «Гра престолів» Кіта Гарінгтона і Роуз Леслі народилася друга дитина. Представник зірок підтвердив цю новину People, зазначивши, що пара «рада вітати у родині маленьку дівчинку».

Актор «Вічних» оголосив новину, на яку вони знову чекають, під час виступу на «Вечірньому шоу» з Джиммі Феллоном у головній ролі в лютому, сказавши, що їхній 2-річний син «ось-ось зазнає шоку всього свого життя». Гарінгтон тоді пояснив ведучому, що цього разу його мислення було іншим, ніж коли вони готувалися до народження своєї першої дитини.
“Я в жаху. Ви знаєте, з першою дитиною ви ніби ходите хмарами і танцюєте серед полів маргариток протягом дев’яти місяців – ну, принаймні, чоловік”, – пожартував він. “Але цього разу перевірка реальністю набагато коротша. Ти дуже швидко навчаєшся на практиці.
Читайте також: Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі вчетверте стануть батьками
Актори «Гри престолів» вперше зустрілися на зйомках цього серіалу HBO, в якому вони грали Джона Сноу та Ігрітт, у них почалися романтичні стосунки ще до того, як Леслі покинула фентезійну драму. Гарінгтон та Леслі одружилися у 2018 році недалеко від шотландського замку, що належить сім’ї останнього.
Нагадаємо, Софі Тернер та Джо Джонас теж вдруге стали батьками.