Акторка серіалів «Гра престолів» та «Обі-Ван” Індіра Варма стала третьою актрисою, яка приєдналася до серіалу-приквелу «Дюна: Сестринство» (Dune: The Sisterhood) від HBO Max та Legendary Television.

Варма зіграє імператрицю Наталю, описану як «грізну королівську особу, яка поєднала у своєму шлюбі з імператором Корріно тисячі світів». Вона приєднується до раніше оголошених Емілі Вотсон та Ширлі Хендерсон.
Дія серіалу відбувається за 10 000 років до подій фільму “Дюна”. У серіалі розповідається про сестер Харконнен, які борються з силами, що загрожують майбутньому людства, і засновують легендарну секту, відому як Бене Гессерит. Драма адаптована з роману Sisterhood Of Dune, написаного Браяном Гербертом та Кевіном Дж. Андерсоном.
Нагадаємо, володар премії «Еммі» за серіал HBO «Чорнобиль» Йохан Ренк зніматиме і продюсуватиме перші два епізоди серіалу «Дюна: Сестринство».
Читайте також: Леа Сейду приєднається до другої частини “Дюни” Дені Вільнєв