Укр  |  Рус
Підтримати

Вупі Голберг хоче знятися разом с Меггі Сміт у тріквелі комедії “Дій, сестро”

Зараз розробляється третя частина комедії “Дій, сістро”, до якої мають повернутися Вупі Голдберг та інші представники оригінального касту, але наразі немає жодних ознак того, що буде залучена легендарна Меггі Сміт в ролі Матері-настоятельки. До того ПроШоКіно писав – Марк Волберг зіграє головну роль у новій комедії від Apple.

Вупі Голдберг, Меггі Сміт
Вупі Голдберг, Меггі Сміт скриншот

Як пише портал MovieWeb, Згідно з повідомленням People, Голдберг з’явилася на британському ток-шоу Loose Women і розповіла, як вона чекає, щоб залучити Сміт, перш ніж продовжити виробництво.

«Я хочу повідомити Меггі Сміт, що я притримую для Вас роль Матері-настоятельки, тому що я просто не можу робити це ні з ким, крім Вас. Отже, якщо потрібно, щоб я прийшла сюди, зняла і зробила все – ми зробимо все, що Ви хочете. Але ми не хочемо робити це без Вас, Меггі», — заявила Голдберг.

Для 88-річної Сміт цілком реально з’явитися у цьому фільмі. Вона все ще активно працює і нещодавно повторила свою серіальну роль у минулорічному фільмі “Абатство Даунтон: Нова ера”.

Нагадаємо, актор Генрі Кавіл повідомив, що більше не гратиме Супермена. Принаймні, у новому фільмі, якій зробляться Джеймс Ганн та Пітер Сафран.

Автор:
close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!