Зараз розробляється третя частина комедії “Дій, сістро”, до якої мають повернутися Вупі Голдберг та інші представники оригінального касту, але наразі немає жодних ознак того, що буде залучена легендарна Меггі Сміт в ролі Матері-настоятельки. До того ПроШоКіно писав – Марк Волберг зіграє головну роль у новій комедії від Apple.

Як пише портал MovieWeb, Згідно з повідомленням People, Голдберг з’явилася на британському ток-шоу Loose Women і розповіла, як вона чекає, щоб залучити Сміт, перш ніж продовжити виробництво.
«Я хочу повідомити Меггі Сміт, що я притримую для Вас роль Матері-настоятельки, тому що я просто не можу робити це ні з ким, крім Вас. Отже, якщо потрібно, щоб я прийшла сюди, зняла і зробила все – ми зробимо все, що Ви хочете. Але ми не хочемо робити це без Вас, Меггі», — заявила Голдберг.
Для 88-річної Сміт цілком реально з’явитися у цьому фільмі. Вона все ще активно працює і нещодавно повторила свою серіальну роль у минулорічному фільмі “Абатство Даунтон: Нова ера”.
Нагадаємо, актор Генрі Кавіл повідомив, що більше не гратиме Супермена. Принаймні, у новому фільмі, якій зробляться Джеймс Ганн та Пітер Сафран.