Американський комедійний актор Вілл Феррелл зіграє СЕО корпорації, яка виробляє ляльок у стрічці “Барбі” (Barbie). Також підтверджено, що у фільмі зʼявиться Емма Маккей, яка нещодавно зіграла у фільмі “Вбивство на Нілі”.

Як відомо, ролі Барбі та Кена зіграють Марґо Роббі та Раян Ґослінг відповідно.
Постановницею стрічки стане Ґрета Ґервіг, вона ж написала сценарій разом із Ноєм Баумбахом. У фільмі також побачимо Симу Лю, Александру Шіпп та Кейт МакКіннон.
Сюжет стрічки розвиватиметься довкола ляльки-вигнанки. Вона недостатньо досконала і вимушена шукати долі в реальному світі.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що у десятій частині “Форсажу” зіграє Брі Ларсон.