Зігравши головну роль у другому сезоні серіалу HBO «Білий лотос», Тео Джеймс отримав головну роль у фільмі жахів «Мавпа» (The Monkey), заснованому на оповіданні Стівена Кінга. До команди творців проекту входить Джеймс Ван, творець всесвіту «Закляття» та один із творців франшиз «Пила» та «Астрал».

У «Мавпі», коли брати-близнюки Хел і Білл виявляють на горищі стару іграшку-мавпу свого батька, навколо них починається низка жахливих смертей. Брати вирішують викинути мавпу і жити далі, розлучаючись на роки. Але коли таємничі смерті починаються знову, брати повинні возз’єднатися, щоб знайти спосіб знищити мавпу назавжди, перш ніж вона забере життя всіх їхніх близьких.
Говорячи про фільм, Ван сказав: “Стівен Кінг — хрещений батько жанру жахів. Він мав на мене величезний вплив у дитинстві і протягом усієї моєї кар’єри, і я завжди мріяв допомогти втілити одну з його історій у життя. Мавпа – особистий фаворит, з її простим, культовим і неймовірно комерційним марнославством. І я не можу уявити нікого краще, ніж далекоглядний і довічний шанувальник жанру, такий як Осгуд, щоб втілити це в життя».
Нагадаємо, Тео Джеймс зіграє головну роль у серіалі Гая Річі “Джентльмени”.