13 липня після тривалої боротьби з раком померла 53-річна акторка Шеннен Догерті. Про це повідомляє видання Page Six. Смерть зірки серіалів “Всі жінки – відьми” та “Беверлі-Хіллз” підтвердила її публіцист Леслі Слоан.

“З важким серцем я підтверджую смерть актриси Шеннен Догерті. У суботу, 13 липня, вона програла боротьбу з раком після багатьох років боротьби з недугою”, – сказала Слоан.
Вона зазначила, що родина акторки бажає, аби їх залишили у спокої, щоби сім’я могла погорювати. “Вона була оточена своїми близькими, а також улюбленим собакою Бові. Родина просить приватності, аби вони змогли погорювати”, – зазначила Леслі.
Читайте також: Помер зірка серіалу «Беверлі-Хіллз, 90210» актор Девід Гейл
Шеннен Догерті: хвороба
У 2015 році Шеннен Догерті діагностували рак грудей. Вона відкрито говорила про свою боротьбу з хворобою, закликаючи жінок до ранньої діагностики та профілактики.
У 2017 році рак повернувся, і Догерті дізналася, що хвороба перейшла в 4 стадію. Попри хворобу, Догерті продовжувала працювати і брала участь в перезапуску “Беверлі-Хіллз, 90210” у 2019 році, де вона зіграла дорослу версію Бренди.
Нагадаємо, що Шеннен Догерті відреагувала на масштабний екоцид в Україні, спровокований підривом Каховської ГЕС російськими окупантами.