Леді Гага останнім часом часто знімається у кіно та записує до фільмів пісні. Останньою гучною роботою Гаги була роль у фільмі “Дім Гуччі”, тепер же зірка записала сингл для саундтреку фільму з Томом Крузом “Кращий стрілець: Меверік” (Top Gun: Maverick). Саму пісню можна буде почути вже 3 травня.

Співачка оголосила про це у соціальній мережі, де розмістила обкладинку пісні. Гага розповіла, що «працювала над піснею роками», намагаючись удосконалити трек і «зробити його нашим спільним» у важкий для всього світу час.
“Коли я написала цю пісню для Top Gun: Maverick, я навіть не усвідомлювала, як глибоко вона охопила серце фільму, мою власну психіку та природу світу, в якому ми живемо”, – написала співачка та акторка.
Також Леді Гага подякувала головному герою та продюсеру кінострічки Тому Крузу, режисеру Джозефу Косинскі, композитору Хансу Циммеру і назвала їхню співпрацю «прекрасним досвідом».
Нагадаємо, раніше режисер стрічки Джозеф Косинські поділився цікавими подробицями знімання “Меверіка”. Виявляється, протягом усього знімального часу назбиралось стільки відзнятого матеріалу, скільки за усі три фільми “Володаря перснів”!