Укр  |  Рус
Підтримати

Мішель Йео і Піт Девідсон зіграють у новій частині “Трансформерів”

Мішель Йео («Все скрізь і відразу») та Піт Девідсон («Король Стейтен-Айленда») приєдналися до акторського складу майбутнього фільму про Трансформерів – Transformers: Rise Of The Beasts. Про це повідомляє Deadline.

Трансформери YouTube

Режисер стрічки Стівен Кейпл-молодший («Крід-2») опублікував у своїх соціальних мережах відео з акторами в кабіні звукозапису. Він також розповів, що Девідсон озвучить автобота на ім’я Міраж, а Йео – трансформера Ейрейзор.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Steven Caple Jr. (@stevencaplejr)

Події відбуватимуться у 1994 році в Брукліні і стане продовженням «Бамблбі», дія якого відбувалася 1987-го. У «Трансформерах» покажуть протистояння максималів та предаконів (нащадків автоботів та десептиконів), що набувають форми механічних звірів.

У головних ролях знімаються Домінік Фішбек, Ентоні Рамос та Луна Лорен Велес. Продюсуванням займаються Лоренцо Ді Бонавентура («Той, що біжить у лабіринті»), Майкл Бей («Перл-Харбор»), Марк Вахрадян («На межі») та Дункан Хендерсон («Гаррі Поттер і філософський камінь»).

Нагадаємо, актриса серіалів «Ейфорія» та «Білий лотос» Сідні Свіні призначена на головну роль у новому фільмі студії Sony Pictures «Барбарелла».

Читайте також: Кеннет Брана зібрав фантастичний акторський склад для нового детектива про Еркюля Пуаро

Автор:
close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!