Мішель Йео («Все скрізь і відразу») та Піт Девідсон («Король Стейтен-Айленда») приєдналися до акторського складу майбутнього фільму про Трансформерів – Transformers: Rise Of The Beasts. Про це повідомляє Deadline.

Режисер стрічки Стівен Кейпл-молодший («Крід-2») опублікував у своїх соціальних мережах відео з акторами в кабіні звукозапису. Він також розповів, що Девідсон озвучить автобота на ім’я Міраж, а Йео – трансформера Ейрейзор.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Події відбуватимуться у 1994 році в Брукліні і стане продовженням «Бамблбі», дія якого відбувалася 1987-го. У «Трансформерах» покажуть протистояння максималів та предаконів (нащадків автоботів та десептиконів), що набувають форми механічних звірів.
У головних ролях знімаються Домінік Фішбек, Ентоні Рамос та Луна Лорен Велес. Продюсуванням займаються Лоренцо Ді Бонавентура («Той, що біжить у лабіринті»), Майкл Бей («Перл-Харбор»), Марк Вахрадян («На межі») та Дункан Хендерсон («Гаррі Поттер і філософський камінь»).
Нагадаємо, актриса серіалів «Ейфорія» та «Білий лотос» Сідні Свіні призначена на головну роль у новому фільмі студії Sony Pictures «Барбарелла».