Марк Гемілл більше не хоче би грати Люка Скайвокера у франшизі “Зоряні війни”. До того повідомлялося, що студія Disney завершила зйомки серіалу “Зоряні війни: мінімальний екіпаж” з Джудом Лоу в головній ролі.

Про своє рішення актор оголосив у великому інтерв’ю для телеканалу CBS. За словами актора, у Всесвіті «Зоряних війн» є багато інших цікавих героїв, яким можна приділити увагу.
Гемілл не став категорично заперечувати можливість повернення до ролі, але наголосив, що Люка Скайвокера слід залишити в минулому.
“Ну, ніколи не кажи ніколи. Я просто не бачу причин для цього. Вони мають стільки історій, що Люк їм більше не потрібен”, — сказав він.
Актор також заявив, що не має нічого проти того, що більшість глядачів завжди вважатиме його Скайвокером, незважаючи на те, які б інші ролі він не грав.
“Мені все одно! Правду кажучи, я взагалі не чекав, що мене за щось пам’ятатимуть. Мені просто хотілося заробляти життя тим, чим мені подобається займатися. Думаю, що все могло бути й гіршим. Мене могли б пам’ятати, наприклад, як найкращого виконавця ролі Адольфа Гітлера. А Люк — він таки добрий хлопець”, – сказав Гемілл.
До того ПроШоКіно писав, що також Disney запустила у виробництво чергоий SW-серіал “Асока”.