Актриса Кім Кетролл прокоментувала повернення свого персонажа Саманти у продовження культового серіалу “Секс і місто” – “І просто так”. Як відомо, Кетролл в одному з епізодів сіквела “І просто так” повернеться до ролі Саманти Джонс.

Про це повідомляє Today. 66-річна зірка порівняла цей досвід для того, щоб “занурити палець у минуле і провести чудовий день, а потім чудовий мартіні”.
“Це все, куди я можу зайти”, – сказала вона, коли актрису запитали, чи хоче вона “занурити” палець на ногу далі.
В останні роки між Кім Кетролл і Сарою Джесікою Паркер були напружені стосунки, і Кетролл зазначила, що вона “ніколи не дружила зі своїми колегами за проектом”.
Читайте також: “Секс і місто”: як змінились актриси й актори серіалу через 25 років після прем’єри
“Я не думаю, що колись попрощаюся із Самантою”, – сказала вона. “Вона схожа на багатьох інших персонажів, яких я створювала протягом багатьох років. Я дуже емоційно прив’язуюсь та захищаю своїх героїв. Вона дала мені так багато, і я так ціную її”.
Нагадаємо, актор Еван Хендлер розповів, як Кім Кетролл знімалася у другому сезоні “І просто так”.
Читайте також: Авторка книги “Секс і місто” прокоментувала повернення Кім Кетролл до ролі Саманти