Актор Руперт Грінт каже, що грати Рона Візлі у франшизі “Гаррі Поттера” протягом десяти років йому”було дуже задушливо”. До того повідомлялося, що акторки з “Чорнобиля” та “Гаррі Поттера” зіграють головні ролі у приквелі “Дюни”.

В інтерв’ю журналу Bustle, опублікованому в Інтернеті в понеділок, Грінт сказав, що грати рудоволосого персонажа франшизи про Гаррі Поттера у віці від 11 до 22 років “було дуже задушливо”.
Він пояснив, що йому стало важко знайти межу між собою та персонажем, сказавши: “У фільмах ми злилися в одне ціле. До кінця я грав самого себе. Межі були розмитими”. Він додав, що навіть відкликається, якщо хтось називає його Роном. Незважаючи на те, що Грінт цінує всі можливості, які він отримав, він сказав, що коли серія фільмів закінчилася, він “хотів відпочити, щоб обдумати все”.
“Якийсь час це був неймовірний досвід, але я думаю, що ми закінчили в потрібний час. Якби ми продовжували, все могло б піти вниз”, – резюмував актор.
Нагадаємо, раніше помер актор Роббі Колтрейн, відомий за роллю Геґріда в Гаррі Поттері.