Американська актриса Ембер Герд з’явилася на публічному заході вперше після скандального розлучення суду з колишнім чоловіком, актором Джонні Деппом. Нагадаємо, раніше ПроШоКіно детально розповідав про її новий проєкт.

Про це повідомляє портал Page Six. 37-річну знаменитість, яка раніше переїхала із США до Іспанії, помітили на кінофестивалі Таорміна в Італії. Тут вона презентувала трилер під назвою “У вогні” (In the Fire). Ембер Герд зіграла психіатра, яка набагато випередила свій час. Дія відбувається у 1899 році. У фільмі героїня Герд вирушить до Колумбії, де вона має намір розібратися з тим, що може стати найгучнішою справою в її кар’єрі – дитиною, що балансує між психозом і одержимістю демонами.
Цей фестиваль став першим публічним заходом, який Герд відвідала після судових слухань проти ексчоловіка.
Нагадаємо, що у червні 2022 року суд присяжних признав Герд винною у наклепі на Деппа. Присяжні дійшли висновку, що за звинуваченнями актриси на адресу колишнього чоловіка стояв злий намір. Також вони ухвалили, що Герд має виплатити Деппу 15 мільйонів доларів компенсації. При цьому актора зобов’язали виплатити Герду компенсацію у розмірі 2 мільйонів доларів. Поки Герд перерахувала Деппу 1 млн. доларів, які зірка «Піратів Карибського моря» вирішив передати на благодійність.