Двейн Джонсон порушив мовчання у зв’язку зі своїм несподіваним поверненням у “Форсажі 10” (головний актор та продюсер франшизи Він Дізель розкрив подробиці майбутніх спінофів франшизи) та заявив, що повернеться для зйомок у ще одному фільмі “форсажної серії”.

Актор підтвердив у повідомленні в Instagram, що він знову зіграє роль Люка Хоббса у власному сольному фільмі “Форсаж” від сценариста Кріса Моргана.
Це може означати, що тривалий конфлікт між Джонсоном та зіркою “Форсажу” Вином Дизелем закінчився. На це був натяк у останньому фільмі франшизи, коли Хоббс з’явився у сцені після титрів. У своїй публікації у соціальній мережі Джонсон зазначив:
Люк Хоббс повернеться до франшизи “Форсаж”. Ваша реакція у всьому світі на повернення Хоббса у Fast X нас вразила. Наступним фільмом “Форсаж”, в якому ви побачите легендарного правоохоронця, буде фільм про Гоббса, який стане свіжим, новим розділом та підготовкою для “Форсаж 10: Частина II”. Минулого літа ми з Вином Дизелем залишили все минуле позаду. Ми керуватимемося братерством і рішучістю і завжди піклуватимемося про франшизу, персонажів і фанів, яких ми любимо. Я побудував свою кар’єру на принципі “Аудиторія насамперед”, і це завжди буде моїм орієнтиром.
Нагадаємо, раніше акторка Шарліз Терон казала, що згодна знятися в “жіночому” спінофі “Форсажу”, але за однієї умови.