Актор Дензел Вашингтон, що зіграв у фільмі “Гладіатор 2”, повідомив, що зіграє у фільмі “Чорна пантера 3” одну з головних ролей. За його словами, триквел знаходиться в розробці. Про це Вашингтон розповів в інтерв’ю Today Show.

Актор згадав про майбутній фільм кіновсесвіту Marvel, перераховуючи проєкти, у яких він візьме участь.
“Я розмовляв зі Стівом Макквіном про фільм. Також Раян Куглер напише для мене роль у наступній «Чорній пантері». Після цього я знімусь у фільмі «Отелло». Після цього я зроблю «Короля Ліра». Після цього я піду на пенсію”, – зазначив Вашингтон.
Нагадаємо, у першому фільмі головну роль грав Чедвік Боузман. У сиквелі, після смерті актора головну роль виконала Летиції Райт.
Читайте також: Дензел Вашингтон зіграє карфагенського полководця Ганнібала в історичній епопеї