Укр  |  Рус
Підтримати

Чесний і харизматичний Оденкерк: рецензія на фільм “Ніхто 2”

В українських кінотеатрах стартував прокат бойовика режисера Тімо Тяхянто з Бобом Оденкерком “Ніхто 2”. Це продовження вдалого фільму “Ніхто”, який вийшов у 2021 році. ПроШоКіно розповідають, чому кінострічку не треба оминати.

Ніхто 2 Кадр з фільму

Гатч Менселл (Боб Оденкерк), колишній урядовий вбивця разом з родиною їде на відпочинок. Здавалося б, звичайне родинне дозвілля — але вже скоро з’ясовується, що містечко кишить корумпованими місцевими, злочинцями й психопатами, з якими Гатчу доведеться мати справу.

Із плюсів – гра Боба Оденкерка. Здається, в який фільм і який жанр йому не дай – він все відіграє на максимумі. Його герой переконливий, із бездоганною мімікою та внутрішнім конфліктом. А от Шерон Стоун навпаки – її героїня вийшла дуже карикатурною та награною.

Фільм не з претензією на глибину чи витонченість — він пропонує дозу екшну, іронії і заводних бійок. Тож краще налаштовуватись на легкий, динамічний сеанс добротного бойовика без глибоких сенсів, які тут і не потрібні.

Автор:
close
Icon Google News

ПроШоКіно на Google News

Підпишіться зараз!