43-я щорічна антипремія “Золота малина”, на якій нагороджують найгірших акторів, режисерів, сценаристів, і, звичайно, найгірші фільми року, оголосила номінантів.

Найгірший фільм:
“Екзорцист. Вірянин”
“Нестримні 4”
“Мег 2: Западина”
“Шазам! Лють богів”
“Вінні-Пух: Кров та мед”
Найгірший актор:
Рассел Кроу (“Екзорцист Ватикану”)
Він Дізель (“Форсаж 10”)
Кріс Еванс (“Без відповіді”)
Джейсон Стейтем (“Мег 2: Безодня”)
Джон Войт (“Мерсі”)
Найгірша актриса:
Ана де Армас (“Без відповіді”)
Меган Фокс (“Джонни та Клайд”)
Сальма Хайєк (“Супер Майк: Останній танець”)
Дженніфер Лопес (“Мати”)
Хелен Міррен (“Шазам! Лють богів”)
Найгірший екранний дует:
Будь-які два “нещадних найманця” з “Нестримних 4”
Двоє будь-яких жадібних до грошей інвесторів, які пожертвували 400 мільйонів доларів для покупки прав для ремейку “Екзорциста”
Ана де Армас і Кріс Еванс, які провалили іспит з екранної хімії (“Без відповіді”)
Сальма Хайєк і Ченнінг Татум (“Супер Майк: Останній танець”)
Вінні-Пух і Паць у ролі кровожерливих убивць (“Вінні-Пух: Кров і мед”)
Переможці “Золотої Малини 2024” будуть оголошені перед 9 березня – перед врученням премії “Оскар”.